MOBILNY BAR NA KÓŁKACH – ROWEROWE PIWO DLA CIEBIE I PACZKI PRZYJACIÓŁ

0.jpg

Znudziło Cię zwykłe chodzenie po barach ze znajomymi? W Nashville możesz zamiast tego zebrać grupę przyjaciół i przy kuflu piwa…popedałować ulicami miasta!

Nashville Pedal Tavern postanowiło zaoferować ciekawą rozrywkę dla grup przyjaciół, którzy lubią łączyć aktywność fizyczną z przyjemnością sączenia zimnych napojów procentowych. Ich pojazd mieści do 15 osób – z przodu siedzi dwóch pedałujących kierowców, którzy biorą na siebie przykry obowiązek bycia trzeźwymi, a po bokach również kręcący pedałami goście, którzy już jednak mogą pić.

W środku pojazdu jest barman, który nalewa napoje pedałującym osobom i dba o to, żeby atmosfera była gorąca.

00

Wybrać można jedną z czterech tras, które oferują różne atrakcje i zwiedzanie wybranych części Nashville. Każda z nich uwzględnia również 2 lub 3 przystanki w pubach, w których napić się można wybranych trunków.

Atrakcja popularna jest wśród przyjezdnych, ale też wieczorów panieńskich czy kawalerskich. Mniej chętnie wypowiadają się o niej lokalsi, którzy narzekają na hałas i tamowanie ruchu. Całość jest jednak w 100% legalna i wygląda całkiem zabawnie!


http://haveabite.in

Polub nasz fanpage na Facebooku i przeczytaj więcej szczerych wywiadów.

Lubisz być na bieżąco ze wszystkim co dzieje się w Poznaniu? Zdobądź dostęp do newsów, kuponów rabatowych i innych atrakcji ściągając naszą aplikację mobilną Androida lub iphone

Reklamy