Myślicie o nowym tatuażu? TE STUDIA zaoferują wam zniżki!

0

A więc zamarzył ci się pierwszy tatuaż? Albo może następny do kolekcji? W aplikacji PULS znajdziecie profile kilku znanych w Poznaniu studiów tatuażu, które oferują rabaty dla jej użytkowników.

00

Jeśli jesteście w pobliżu Starego Miasta, wpadnijcie do studia Baba Na Rowerze przy Wrocławskiej 25 A (studio znajduje się w oficynie budynku). Dostaniecie tam 10% zniżki na każdą dziarkę. Studio zostało otwarte już dłuższy czas temu i ma bardzo dobrą opinię pośród poznaniaków. Koniecznie obczajcie ich fanpage

000.jpg

Jeżeli kręcicie się bardziej po Wildzie, to z pewnością widzieliście szyld studia Iguana Tattoo, które oferuje aż 30% zniżki! Właściciele są prawdziwymi miłośnikami tego, co robią. Na naszym blogu pojawił się artykuł na temat chłopaków z Iguana Tattoo, znajdziecie go tutaj . Ich prace obejrzyjcie na fanpage’u studia.

0

A jeśli mieszkacie na Łazarzu, to wybierzcie się do To Tu Tattoo na Głogowskiej 38, w którym dostaniecie 25% zniżki. Studio jeszcze pachnie nowością, a już zyskało duży rozgłos. Tutaj możecie przeczytać wywiad z właścicielem, a na ich fanpage’u znajdziecie dzieła pracujących tam artystów.

Tatuaże to poważna sprawa, dlatego jedną z najważniejszych rzeczy do rozważenia jest właśnie wybór odpowiedniego studia. A jeśli możecie jeszcze dostać zniżkę, to tatuowanie się jest jeszcze przyjemniejsze, dlatego polecamy te studia! Wejdźcie na ich profile w dziale TATTOO i pokażcie voucher pracownikowi studia. Bawcie się dobrze!


Polub nasz fanpage na Facebooku i przeczytaj więcej szczerych wywiadów.

Lubisz być na bieżąco ze wszystkim co dzieje się w Poznaniu? Zdobądź dostęp do newsów, kuponów rabatowych i innych atrakcji ściągając naszą aplikację mobilną Androida lub iphone

Reklamy